Spanish Tuition

 

One-to-one lessons, all levels: £40 per hour.

Lessons with 2 students: £35 per student.

Lessons with 3 students: £30 per student.

Lessons with 4 students: £25 per student.

These prices include teaching time, lesson preparation time, marking work sheets and resource costs.

Please note: I travel a 10-mile round trip to lessons at the student’s home at no extra cost but will charge for petrol and travelling time if I am required to travel a greater distance.

Lessons can take place at my home in North Camp, Farnborough, at the student’s home or online – whatever the student’s preferences.  

©2018 by Joanna Randall. Proudly created with Wix.com